IMG_2658.JPEG IMG_2672.jpg IMG_2671.jpg IMG_2677.jpg IMG_2678.jpg IMG_2674.jpg IMG_2673.jpg IMG_0317.JPEG IMG_0319.JPEG IMG_2664.jpg IMG_2665.jpg IMG_2666.jpg IMG_2668.jpg IMG_2647.jpg IMG_0320.JPEG IMG_2669.jpg IMG_2670.jpg IMG_2679.jpg IMG_2681.jpg IMG_2680.JPEG IMG_2676.JPEG IMG_2662.JPEG IMG_2661.JPEG
IMG_2658.JPEG
IMG_2672.jpg
IMG_2671.jpg
IMG_2677.jpg
Verkocht

Verkocht: Zeedijk 24-309, 4504 PN Nieuwvliet

€ 465.000,- k.k.
Type object Woonhuis, eengezinswoning, vrijstaande woning
Perceeloppervlakte 447 m²
Aanvaarding In overleg
Recreatie object
Woonoppervlakte 101,66 m²
Status Verkocht

Beschrijving

Deze charmante recreatiewoning met een totale woonoppervlakte van 101m2 en een perceeloppervlakte van maar liefst 447m2 heeft het comfort en de uitstraling van volwaardige tweede woning. De woning is gelegen op het prachtige Beach- Resort Nieuwvliet- bad. Hier geniet je in alle rust van het leven op het Zeeuws- Vlaamse platteland met het Noordzeestrand binnen handbereik. De stranden van Zeeuws-Vlaanderen zijn uitgeroepen tot schoonste stranden van Nederland! Hier kom je heerlijk tot rust en heb je altijd een vakantiegevoel!

Beach Resort Nieuwvliet-Bad is gelegen in het dorpje waarnaar het vernoemd is, Nieuwvliet-Bad. Nieuwvliet-Bad is een echte familiebadplaats aan de kust van Zeeuws-Vlaanderen. Hier wapperen de blauwe vlaggen, het kenteken van schone en veilige stranden, volop! Een houten vlonderpad voert je vanuit het park zo naar het brede strand waar het water lange tijd ondiep is. Perfect dus voor kleine kinderen. Emmertjes en schepjes mee, krabbetjes vangen en eindeloos spelen. De Verdronken Zwarte Polder is het leefgebied voor veel unieke vogel- en plantensoorten. Ideaal om een middagje lekker te wandelen. In en rond Nieuwvliet zijn legio mogelijkheden voor prachtige (strand)wandelingen, fietstochten door de polder, paardrijden over het strand en culinair genieten. Stop tijdens je fiets- of wandeltocht zeker eens bij één van de gezellige restaurantjes of de vele strandpaviljoens voor een hapje en een drankje.

Zoek je gezelligheid in één van de stadjes? Vanuit Nieuwvliet fiets je zo naar het charmante Groede, eet een visje in Breskens of pak een gezellig terrasje in Sluis. Op korte rij afstand vindt je de historische Belgische steden Brugge, Damme en Gent.

Op het park is er ook genoeg te doen. Bij slecht weer kunnen de kinderen heerlijk binnen spelen in de indoor speeltuin, een waar speelparadijs voor alle leeftijden. In deze speeltuin zijn de kids uren zoet. Tieners hebben hun eigen plek in de ‘Hang Out’. Ook kunnen de kinderen zich helemaal uitleven in het zwemparadijs. Er zijn maar liefst 3 glijbanen! Welke glijbaan wordt jouw favoriet? Ook aan de kleinste bezoekers in het zwembad is gedacht met een apart peuterbad en een waterspeeltuin.
Bij mooi weer ga je lekker naar buiten en kan je een potje minigolven of heerlijk op het terras zitten met een glaasje wijn, terwijl de kinderen spelen in de buitenspeeltuin.

Indeling

Stap je binnen door de voordeur, centraal in de voorzijde gesitueerd, dan sta je in de hal met toiletruimte, meterkast en trap naar de bovenverdieping. Vanuit de hal betreed je de lichte woonkamer met aan alle drie de buitenzijden raampartijen. Open je de grote schuifpui, dan lijkt de woonruimte die grenst aan het buitenterras nog groter te worden. De open hoekkeuken is volledig uitgerust en praktisch ingedeeld waardoor je voldoende werk- en bergruimte hebt. Vervolgens vinden we nog een ruime slaapkamer met een badkamer en suite, uitgerust met een douche en een wastafel.

Eerste verdieping

Boven liggen twee nagenoeg even grote slaapkamers. Het schuine dak geeft de kamers een knusse sfeer. Hier bevindt zich ook een tweede badkamer met douche, wastafel en infraroodsauna. Even tijd om te ontspannen, en even helemaal niks doen. Een tweede apart toilet complementeert het geheel.

Tuin

Rondom de woning ligt een verzorgde met gras ingezaaide tuin. Aan de woning ligt een terras met terrasoverkapping. Heerlijk om tijdens de koudere avonden onder te vertoeven. Met een tuin op het westen zal je met name in de middag en avond kunnen genieten van de zon. De tuin is volledig omheind waardoor kinderen en huisdieren vrij kunnen spelen en ravotten. Aan de woning is een houten berging gebouwd, ideaal voor je tuingereedschap en fietsen.

Bijzonderheden

Nabij het Noordzeestrand, natuurgebied ‘De Zwarte polder’ en het zwemparadijs
Volledig geïsoleerd conform bouwbesluit (vloer, dak, muren en ramen) en voorzien van dubbele beglazing (HR++)
Verwarming en warm water middels HR-combiketel
Voorzien van mechanische ventilatie
Parkeergelegenheid op eigen terrein voor 2 voertuigen

Vraagprijs € 465.000, - kosten koper / inclusief inventaris / btw-herzieningstermijn wordt verlegd.

Kenmerken

Overdracht
Referentienummer 00309
Vraagprijs € 465.000,- k.k.
Elektra € 50,-
Gas € 75,-
Water € 25,-
Inrichting Ja
Inrichting Gemeubileerd
Status Verkocht
Aanvaarding In overleg
Aangeboden sinds Vrijdag 27 januari 2023
Laatste wijziging Zaterdag 11 maart 2023
Bouw
Type object Woonhuis, eengezinswoning, vrijstaande woning
Soort bouw Bestaande bouw
Toegankelijkheid Mindervaliden
Senioren
Bouwperiode 2018
Dakbedekking Dakpannen
Keramisch
Type dak Zadeldak
Isolatievormen Dakisolatie
Dubbel glas
Muurisolatie
Spouwmuren
Vloerisolatie
Volledig geïsoleerd
Oppervlaktes en inhoud
Perceeloppervlakte 447 m²
Woonoppervlakte 101,66 m²
Woonkameroppervlakte 23,61 m²
Keukenoppervlakte 4,49 m²
Inhoud 365 m³
Oppervlakte overige inpandige ruimten 5,56 m²
Oppervlakte externe bergruimte 3,7 m²
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimte 8,82 m²
Indeling
Aantal bouwlagen 2
Aantal kamers 4 (waarvan 3 slaapkamers)
Aantal badkamers 2 (en 2 aparte toiletten)
Locatie
Ligging Aan park
Aan rustige weg
Open ligging
Vrij uitzicht
Tuin
Type Tuin rondom
Hoofdtuin Ja
Oriëntering West
Heeft een achterom Ja
Staat Normaal
Energieverbruik
Energielabel B
CV ketel
CV ketel Intergas
Warmtebron Gas
Bouwjaar 2018
Combiketel Ja
Eigendom Eigendom
Uitrusting
Aantal parkeerplaatsen 2
Warm water CV-ketel
Verwarmingssysteem Centrale verwarming
Vloerverwarming (gedeeltelijk)
Badkamervoorzieningen Badkamer 1 Douche
Wastafel
Badkamervoorzieningen Badkamer 2 Douche
Sauna
Wastafel
Heeft kabel-tv Ja
Tuin aanwezig Ja
Beschikt over een internetverbinding Ja
Heeft een sauna Ja
Heeft schuur/berging Ja
Heeft een schuifpui Ja
Heeft ventilatie Ja
Kadastrale gegevens
Oostburg V 1798 Oostburg V 1798
Perceeloppervlakte 447 m²
Omvang Geheel perceel
Eigendomsituatie Eigen grond

Plattegronden

Kaart

Tak Makelaardij & Taxaties