Boulevard de Wielingen 47 B 502-52.jpg IMG_9375 (002).jpg Boulevard de Wielingen 47 B 502-38.jpg Boulevard de Wielingen 47 B 502-24.jpg Boulevard de Wielingen 47 B 502-21.jpg 3A238124-D740-4E25-B636-92DF97B7974E.JPG Boulevard de Wielingen 47 B 502-33.jpg buiten.jpg Boulevard de Wielingen 47 B 502-35.jpg Boulevard de Wielingen 47 B 502-36.jpg Boulevard de Wielingen 47 B 502-37.jpg Boulevard de Wielingen 47 B 502-41.jpg Boulevard de Wielingen 47 B 502-45.jpg Boulevard de Wielingen 47 B 502-31.jpg Boulevard de Wielingen 47 B 502-17.jpg Boulevard de Wielingen 47 B 502-18.jpg Boulevard de Wielingen 47 B 502-19.jpg Boulevard de Wielingen 47 B 502-20.jpg Boulevard de Wielingen 47 B 502-25.jpg Boulevard de Wielingen 47 B 502-27.jpg Boulevard de Wielingen 47 B 502-29.jpg Boulevard de Wielingen 47 B 502-49.jpg Boulevard de Wielingen 47 B 502-51.jpg Boulevard de Wielingen 47 B 502-53.jpg Boulevard de Wielingen 47 B 502-55.jpg IMG_0027.jpg IMG_4978.jpg Boulevard de Wielingen 47 B 502-6.jpg Boulevard de Wielingen 47 B 502-9.jpg
Boulevard de Wielingen 47 B 502-52.jpg
IMG_9375 (002).jpg
Boulevard de Wielingen 47 B 502-38.jpg
Boulevard de Wielingen 47 B 502-24.jpg
Nieuw in verkoop

Te koop: Boulevard de Wielingen 47B502, 4506 JK Cadzand

Prijs op aanvraag
Type object Appartement, portiekwoning
Aanvaarding In overleg
Woonoppervlakte 131 m²
Status Nieuw in verkoop

Beschrijving

Dit luxueuze appartement op de 5e verdieping van de imposante toren van de Strandresidentie biedt een ongeëvenaard wooncomfort op één van de mooiste locaties van Cadzand. De hoogwaardige afwerking, het moderne sanitair en de keuken met Miele-apparatuur maken dit appartement volledig instapklaar. Vanuit de woonkamer én het aangrenzende balkon geniet u van een adembenemend, frontaal zeezicht. Aan de Boulevardzijde bevindt zich bovendien een tweede, zonnig balkon op het zuiden. Het appartement beschikt over twee privéparkeerplaatsen en een ruime berging in de ondergrondse parkeergarage.

De Strandresidentie is een jong, luxe appartementencomplex aan de voet van de duinen en vormt samen met het stijlvolle Strandhotel een fraai geheel. Het complex bestaat uit het hotel, de aangrenzende woningen, de torenappartementen en een afzonderlijk gebouw aan de Boulevard. Op de begane grond hiervan bevindt zich Strandhotel’s “Pinehouse” waar u kunt genieten van een uitgebreid en smaakvol ontbijt. De Strandresidentie Cadzand werd gelijktijdig met de vernieuwbouw van het Strandhotel ontwikkeld in samenwerking met Compagnie het Zoute. Vanuit het complex wandelt u zó de duinen in, richting het brede zandstrand. Strandpaviljoen De Piraat ligt op een steenworp afstand, evenals de gezellige terrassen, uitstekende restaurants en diverse winkels aan de Boulevardzijde.

Indeling

U betreedt het appartement via de hal vanwaar alle vertrekken bereikbaar zijn.
De lichte woonkamer trekt meteen de aandacht dankzij het fenomenale uitzicht over duinen, strand, zee en jachthaven. De stijlvolle, open keuken in U-opstelling is uitgerust met luxe Miele-apparatuur, waaronder een Quooker, wijnklimaatkast, 4-pits inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, stoomoven, combimagnetron, spoelbak en koel-vriescombinatie.

Het appartement telt 3 slaapkamers. De master bedroom beschikt over een luxe badkamer en suite met dubbele wastafel, ligbad, inloopdouche en toilet. Zowel de master bedroom als de aangrenzende slaapkamer geven toegang tot het tweede balkon op het zuiden. De tweede badkamer is voorzien van een inloopdouche, dubbele wastafel en toilet. Daarnaast is er een separaat toilet met hangcloset en fonteintje. In de ruime inpandige berging is plaats voor de CV-installatie, wasmachine en droger.

Balkon

Het brede, royale balkon aan de zeezijde (ca. 13 m²) is via een schuifpui vanuit de woonkamer te bereiken. Dankzij de unieke ligging geniet u hier van een afwisselend panorama: natuur, strand en zee, gecombineerd met de levendige sfeer van de jachthaven en langsfietsende wandelaars. Het tweede balkon (ca. 10 m²) aan de Boulevardzijde is zuidgeoriënteerd, zodat u hier vrijwel de hele dag van de zon kunt genieten.

Tuin

Garage
De ondergrondse parkeergarage bestaat uit drie verdiepingen. Bij dit appartement horen twee ruime privéparkeerplaatsen, gelegen op niveau -1 en -3, beide dichtbij de lift. De privéberging (ca. 7 m²) bevindt zich eveneens op korte afstand van de lift. Op de begane grond van het losstaande gebouw vindt u tevens een gemeenschappelijke fietsenberging waar u gebruik van kunt maken.

Bijzonderheden

– Op een absolute toplocatie, direct aan de duinen
– Spectaculair en blijvend zeezicht
– Hoogwaardig afgewerkt, volledig ingericht en instapklaar
– 3 comfortabele slaapkamers & 2 luxe badkamers
– Verwarming en warm water via Remeha Calenta (2018)
– Balkon aan de zeezijde (ca. 13 m²)
– Zonnig balkon aan de Boulevardzijde (ca. 10 m²)
– Inclusief twee privéparkeerplaatsen in de parkeergarage
– Ruime privéberging, ideaal voor (elektrische) fietsen en strandspullen
– Uitstekende verhuurresultaten via Strandhotel Cadzand
– BTW-herzieningstermijn wordt verlegd

Prijs op aanvraag/ inclusief inventaris

Kenmerken

Overdracht
Referentienummer 00742
Prijs Prijs op aanvraag
Servicekosten € 438,39
Elektra € 50,-
Gas € 100,-
Water € 25,-
Inrichting Ja
Inrichting Gemeubileerd
Status Nieuw in verkoop
Aanvaarding In overleg
Aangeboden sinds Zaterdag 1 november 2025
Bouw
Type object Appartement, portiekwoning
Woonlaag 6e woonlaag
Soort bouw Bestaande bouw
Bouwperiode 2018
Dakbedekking Leisteen
Type dak Samengesteld
Keurmerken Energie prestatie advies
Isolatievormen HR-glas
Volledig geïsoleerd
Oppervlaktes en inhoud
Woonoppervlakte 131 m²
Woonkameroppervlakte 42,42 m²
Keukenoppervlakte 14,33 m²
Inhoud 469 m³
Oppervlakte overige inpandige ruimten 7 m²
Oppervlakte externe bergruimte 7 m²
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimte 23 m²
Indeling
Aantal bouwlagen 1
Aantal kamers 4 (waarvan 3 slaapkamers)
Aantal badkamers 2 (en 1 apart toilet)
Locatie
Ligging Aan rustige weg
Aan vaarwater
Aan water
Aan zee
Dichtbij openbaar vervoer
In centrum
Nabij winkelcentrum
Open ligging
Platteland
Vrij uitzicht
Energieverbruik
Energielabel A
CV ketel
CV ketel Remeha Calenta
Warmtebron Gas
Bouwjaar 2018
Combiketel Ja
Eigendom Eigendom
Uitrusting
Aantal parkeerplaatsen 2
Aantal overdekte parkeerplaatsen 2
Warm water CV-ketel
Verwarmingssysteem Centrale verwarming
Ventilatie methode Mechanische ventilatie
Natuurlijke ventilatie
Badkamervoorzieningen Badkamer 1 Douche
Dubbele wastafel
Inloopdouche
Ligbad
Toilet
Wastafel
Wastafelmeubel
Badkamervoorzieningen Badkamer 2 Douche
Dubbele wastafel
Inloopdouche
Toilet
Wastafel
Wastafelmeubel
Parkeergelegenheid Parkeerplaats
Heeft een lift Ja
Beschikt over een internetverbinding Ja
Heeft een schuifpui Ja
Heeft ventilatie Ja
Vereniging van Eigenaren
Ingeschreven bij de KvK Ja
Jaarlijkse vergadering Ja
Periodieke bijdrage Ja
Reservefonds Ja
Meer jaren onderhoudsplan Ja
Opstal verzekering Ja
Kadastrale gegevens
Kadastrale aanduiding Oostburg EC 2001
Omvang Appartementsrecht of complex
Eigendomsituatie Eigen grond

Plattegronden

Kaart

Tak Makelaardij & Taxaties